Pracht TROJA II 1,6 42W A100 A - 76036156
Artikelnummer: 26667063 | Fabrikantnummer: 76036156 | EAN: 4018098312475
Het productnummer van de fabrikant is 76036156. Het EAN nummer is 4018098312475. Het interne artikelnummer is 26667063.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pracht
Toon alle producten van Pracht |
| Serie |
TROJA
Toon alle producten in deze serie |
| Type | G2 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Beschermingsklasse | II |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Nom. spanning | 220 t/m 240 V |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Inbouw in geïsoleerd plafond, brandwerendheid (F met dak) | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Brandwerendheid (D) | Ja |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 260 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 70 mm |
| Slagvastheid | > IK10 |
| Lichtverdeling | Symmetrisch/asymmetrisch |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Max. systeemvermogen | 40 W |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Duurzaam | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4400 lm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 960 °C - 30 s |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 110 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.96 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Geen (onbehandeld) |
| Lengte | 1561 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 20 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 23 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 38 |
| Subcategorie | Plafond en wandarmatuur |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | D |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 189090 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 t/m 45 °C |
| Nom. stroom | 0.19 mA |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 26667063
Fabrikantnummer: 76036156
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.