Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, lege behuizing, wandmontage, klasse ii, ip55, 1340MM (B) - SZNF54P
Artikelnummer: 24102294 | Fabrikantnummer: SZNF54P | EAN: 4015153768994
Het productnummer van de fabrikant is SZNF54P. Het EAN nummer is 4015153768994. Het interne artikelnummer is 24102294.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 250 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 280 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte | 1340 mm |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Aantal rijen | 20 |
| Aantal leidinginvoeringen | 10 |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Nom. stroom (In) | 630 A |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Hoogte | 690 mm |
| Aantal modulen | 240 |
| Inwendige diepte | 280 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24102294
Fabrikantnummer: SZNF54P