Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, lege behuizing, wandmontage, klasse ii, ip55, 1340MM (B) - SZNF57P
Artikelnummer: 24102315 | Fabrikantnummer: SZNF57P | EAN: 4015153769021
Het productnummer van de fabrikant is SZNF57P. Het EAN nummer is 4015153769021. Het interne artikelnummer is 24102315.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 250 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 1140 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte | 1340 mm |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Aantal leidinginvoeringen | 10 |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Nom. stroom (In) | 630 A |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Aantal modulen | 420 |
| Aantal rijen | 35 |
| Inwendige diepte | 280 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24102315
Fabrikantnummer: SZNF57P