Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, horizontale dwarsbalk, 500MM (B), 2 stuks - SZMNT226N2
Artikelnummer: 24102249 | Fabrikantnummer: SZMNT226N2 | EAN: 4015153767744
Het productnummer van de fabrikant is SZMNT226N2. Het EAN nummer is 4015153767744. Het interne artikelnummer is 24102249.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24102249
Fabrikantnummer: SZMNT226N2