Proftec Bevestigingsmaterialen Afstandschroef VZ TX-25 6.0x100 (50) - 5239.01.50601
Artikelnummer: 26728729 | Fabrikantnummer: 5239.01.50601 | EAN: 8712811723215
Omschrijving
PROFTEC AFSTANDSCHROEF VZ TX-25 6.0X100 (50)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 5239.01.50601. Het EAN nummer is 8712811723215. Het interne artikelnummer is 26728729.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 100 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Kopvorm | Overig |
| Schroefdraaddiameter | 6 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Grootte bit | 25 |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Proftec
» Meer informatie over Proftec
Huidige product
Proftec Bevestigingsmaterialen Afstandschroef VZ TX-25 6.0x100 (50)
Artikelnummer: 26728729
Fabrikantnummer: 5239.01.50601