Proftec Houtdraadbout - 5350.01.70001
Artikelnummer: 20491181 | Fabrikantnummer: 5350.01.70001 | EAN: 8712811754301
Het productnummer van de fabrikant is 5350.01.70001. Het EAN nummer is 8712811754301. Het interne artikelnummer is 20491181.
| Klasse |
Houtdraadbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 60 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 (staal) |
| Norm | DIN 571 |
| Diameter schacht | 10 mm |
| Met plug | Nee |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |