Proftec Plaatschroef - 5244.01.44920
Artikelnummer: 20534342 | Fabrikantnummer: 5244.01.44920 | EAN: 8712811751133
Het productnummer van de fabrikant is 5244.01.44920. Het EAN nummer is 8712811751133. Het interne artikelnummer is 20534342.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | N.v.t. |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Aandraaivoorziening | Zeskant |
| Lengte | 19 mm |
| Gehard | Ja |
| Zelfborgend | Nee |
| Met punt | Ja |
| Zelfborend | Ja |
| Aantal per verpakking | 200 |
| Kopvorm | Zeskant |
| Schroefdraaddiameter | 5.5 mm |
| Norm | DIN7504 K |
| Maat aandraaivoorziening | 8 mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |