Proftec SPPLTS RVS 4.0X25 DS200 - 5203.30.25101
Artikelnummer: 20509991 | Fabrikantnummer: 5203.30.25101 | EAN: 8712811752246
Het productnummer van de fabrikant is 5203.30.25101. Het EAN nummer is 8712811752246. Het interne artikelnummer is 20509991.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kwaliteitsklasse | RVS V2A |
| Lengte | 25 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Aantal per verpakking | 200 |
| Kopvorm | Verzonken |
| Uitvoering | Voldraad |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |