Proftec SCHR TX-25 4.8X25 DS200 - 5250.01.37120
Artikelnummer: 26728734 | Fabrikantnummer: 5250.01.37120 | EAN: 8712811151285
Omschrijving
Proftec plaatschroef
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 5250.01.37120. Het EAN nummer is 8712811151285. Het interne artikelnummer is 26728734.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 25 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.8 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Nee |
| Kopdiameter | 9.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Proftec
» Meer informatie over Proftec
Huidige product