Prolumia LED Downlight (algemeen) Led Downlight, 170MM, 15W, zwart, 100 GR, 3000K, vast, sparing 150MM - 42171110
Artikelnummer: 26695318 | Fabrikantnummer: 42171110 | EAN: 8720615502417
Omschrijving
LED downlight, 170mm, 15W, zwart, 100 gr, 3000K, vast, sparing 150mm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 42171110. Het EAN nummer is 8720615502417. Het interne artikelnummer is 26695318.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Downlight (algemeen)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Buitendiameter | 135 mm |
| Inbouwdiameter | 150 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inbouwhoogte/diepte | 37 mm |
| Max. systeemvermogen | 15 W |
| Hoogte/diepte | 37 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. stroom | 350 - 350 mA |
| Vermogensfactor | 0.85 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 50 °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 23 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Downlight (algemeen) Led Downlight, 170MM, 15W, zwart, 100 GR, 3000K, vast, sparing 150MM
Artikelnummer: 26695318
Fabrikantnummer: 42171110