Prolumia LED Downlight (algemeen) Led Downlight, 215MM, 40W, wit, 3000K, sparing 205MM, dimbaar - 40002805
Artikelnummer: 26695308 | Fabrikantnummer: 40002805 | EAN: 8720604742183
Omschrijving
LED downlight, 215mm, 40W, wit, 3000K, sparing 205mm, dimbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40002805. Het EAN nummer is 8720604742183. Het interne artikelnummer is 26695308.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Downlight (algemeen)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 125 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Inbouwhoogte/diepte | 125 mm |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Buitendiameter | 215 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Inbouwdiameter | 205 mm |
| Max. systeemvermogen | 40 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. stroom | 900 - 900 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 50 °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 16 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Downlight (algemeen) Led Downlight, 215MM, 40W, wit, 3000K, sparing 205MM, dimbaar
Artikelnummer: 26695308
Fabrikantnummer: 40002805