Prolumia Led downlight armatuur led 3800-4200K 10W 690LM ip20 - 40002206
Artikelnummer: 22273790 | Fabrikantnummer: 40002206 | EAN: 8720604741476
Omschrijving
LED downlight, 165mm, 10W, wit, 4000K, sparing 150mm,dimbaar
Het productnummer van de fabrikant is 40002206. Het EAN nummer is 8720604741476. Het interne artikelnummer is 22273790.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED downlight 165mm 10W wit 4000K sparing 150mm dimbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Downlight (algemeen)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Hoogte/diepte | 100 mm |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwhoogte/diepte | 100 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Inbouwdiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 165 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 350 - 350 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 50 °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 16 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Led downlight armatuur led 3800-4200K 10W 690LM ip20
Artikelnummer: 22273790
Fabrikantnummer: 40002206
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.