Prolumia Led downlight armatuur led 3800-4200K 14W 1020LM ip20 - 40002411
Artikelnummer: 22273829 | Fabrikantnummer: 40002411 | EAN: 8720604741735
Omschrijving
LED downlight, 185mm, 14W, zwart, 4000K, sparing 175mm
Het productnummer van de fabrikant is 40002411. Het EAN nummer is 8720604741735. Het interne artikelnummer is 22273829.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED downlight 185mm 14W zwart 4000K sparing 175mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Downlight (algemeen)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Hoogte/diepte | 110 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inbouwhoogte/diepte | 110 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Buitendiameter | 185 mm |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inbouwdiameter | 175 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 350 - 350 mA |
| Max. systeemvermogen | 14 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 50 °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 16 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Led downlight armatuur led 3800-4200K 14W 1020LM ip20
Artikelnummer: 22273829
Fabrikantnummer: 40002411
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.