Prolumia 40000061 - 40000061
Artikelnummer: 26693277 | Fabrikantnummer: 40000061 | EAN: 8720615509430
Het productnummer van de fabrikant is 40000061. Het EAN nummer is 8720615509430. Het interne artikelnummer is 26693277.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Eco-Panel BL
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 300 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwraam |
| Categorieën | Armaturen |