Prolumia 40000062 - 40000062
Artikelnummer: 26693278 | Fabrikantnummer: 40000062 | EAN: 8720615509447
Omschrijving
Opbouwframe 625x625x70mm, t.b.v. Ecopanel 620x620x32mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40000062. Het EAN nummer is 8720615509447. Het interne artikelnummer is 26693278.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Eco-Panel BL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 625 mm |
| Lengte | 625 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 70 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwraam |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product