Prolumia LED Eco-Panel BL Pendelset 2 X staalkabel / 150 CM, T.B.V. ecopanel 595x595 & 620x620mm - 40000066
Artikelnummer: 23836046 | Fabrikantnummer: 40000066 | EAN: 8720615509485
Omschrijving
Pendelset 2 x staalkabel / 150 cm, t.b.v. Ecopanel 595x595 & 620x620mm
Het productnummer van de fabrikant is 40000066. Het EAN nummer is 8720615509485. Het interne artikelnummer is 23836046.
Aanvullende informatie
Kit de suspension 2 x câble en acier / 150 cm, pour Ecopanel 595x595 & 620x620mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Eco-Panel BL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Zink |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Eco-Panel BL Pendelset 2 X staalkabel / 150 CM, T.B.V. ecopanel 595x595 & 620x620mm
Artikelnummer: 23836046
Fabrikantnummer: 40000066
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.