Prolumia Led paneel armatuur led 5800-6200K 22W 2400LM 595MM ip52 - 40007917
Artikelnummer: 22274129 | Fabrikantnummer: 40007917 | EAN: 8719689122058
Omschrijving
LED I-panel, 6000K, RA>80, 595x295 constant current 540mA, ex driver
Het productnummer van de fabrikant is 40007917. Het EAN nummer is 8719689122058. Het interne artikelnummer is 22274129.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED I-panel 6000K RA>80 595x295 constant current 540mA ex driver
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED I-Panel
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Inbouwlengte | 595 mm |
| Lengte | 595 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 295 mm |
| Inbouwbreedte | 295 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 6000 - 6000 K |
| Max. systeemvermogen | 22 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 50 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Nom. stroom | 540 - 540 mA |
| Hoogte/diepte | 10.4 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 10.4 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Nom. spanning | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Led paneel armatuur led 5800-6200K 22W 2400LM 595MM ip52
Artikelnummer: 22274129
Fabrikantnummer: 40007917
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.