Prolumia LED Pro-Bay Multi Pro-Bay multi - fotocelsensor - zhaga B18 connector - 40643517
Artikelnummer: 26693293 | Fabrikantnummer: 40643517 | EAN: 8721063007523
Het productnummer van de fabrikant is 40643517. Het EAN nummer is 8721063007523. Het interne artikelnummer is 26693293.
| Klasse |
Schemerschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Bay Multi
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Nom. spanning | 12 V |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Met DALI interface | Nee |
| Uitschakelvertraging | 0 s |
| C-Belasting | Nee |
| Max. schakelvermogen | 200 W |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Uitvoering sensor | Lichtsensor ingebouwd |
| Contacten | Overig |
| Met automatische nachtuitschakeling | Ja |
| Hoogte | 31.3 mm |
| Uitschakelhelderheid | 2 - 10 lx |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Diameter | 48.2 mm |
| Inschakelhelderheid | 30 - 400 lx |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26693293
Fabrikantnummer: 40643517