Prolumia LED Pro-Bay Multi Pro-Bay multi - MW bewegings-/daglichtsensor - zhaga B18 connector - 40643515
Artikelnummer: 26647127 | Fabrikantnummer: 40643515 | EAN: 8721063007509
Het productnummer van de fabrikant is 40643515. Het EAN nummer is 8721063007509. Het interne artikelnummer is 26647127.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Bay Multi
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Spanningstype | DC |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluitwijze | Overig |
| Transparant | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Met afstandsbediening | Ja |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Bediening op afstand | Ja |
| Constantlichtregeling | Ja |
| Max. reikwijdte frontaal | 15 m |
| Uitschakelvertraging | 0 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 16 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 32 m |
| C-Belasting | Nee |
| Max. inschakelstroom | 80 A |
| Max. schakelvermogen | 200 W |
| Max. nalooptijd | 90 min |
| Hoogte | 31.3 mm |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Stuurstroom | 30 mA |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Scanhoek | 360 ° |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Optimale montagehoogte | 15 m |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Bewegingssensor |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Hoogfrequent |
| Diameter | 48.2 mm |
| Aanspreekhelderheid | 2 - 120 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 40 - 150 ° |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26647127
Fabrikantnummer: 40643515