Prolumia LED Pro-Bay Multi Pro-Bay multi - opbouwbeugel - 30° kantelbaar - 40643510
Artikelnummer: 26693291 | Fabrikantnummer: 40643510 | EAN: 8721063007479
Het productnummer van de fabrikant is 40643510. Het EAN nummer is 8721063007479. Het interne artikelnummer is 26693291.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Bay Multi
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 132 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Steunbeugel |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26693291
Fabrikantnummer: 40643510