Prolumia LED Pro-Fusion Led Driver CC 8-22W 0,2-0,55a 30-40V da+0-10V to - 40002904
Artikelnummer: 24136969 | Fabrikantnummer: 40002904 | EAN: 8720615509256
Omschrijving
LED driver CC 8-22W 0,2-0,55A 30-40V DA+0-10V TO
Het productnummer van de fabrikant is 40002904. Het EAN nummer is 8720615509256. Het interne artikelnummer is 24136969.
Aanvullende informatie
Napájení CC 8-22W 0,2-0,55A 30-40V DA+0-10V TONapájení CC 8-22W 0,2-0,55A 30-40V DA+0-10V TO
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Breedte | 58 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Hoogte | 30 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Uitgangsspanning | 30 - 40 V |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Uitgangsstroom | 200 - 550 mA |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Uitgangsvermogen | 8 - 22 W |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Pro-Fusion Led Driver CC 8-22W 0,2-0,55a 30-40V da+0-10V to
Artikelnummer: 24136969
Fabrikantnummer: 40002904
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.