Prolumia LED Pro-Via Pro-Via S, 36 leds, 3000K, 13,5W, 1750LM, type 5 - 41352424
Artikelnummer: 26573638 | Fabrikantnummer: 41352424 | EAN: 8721063003273
Omschrijving
Pro-Via S, 36 Leds, 3000K, 13,5W, 1750Lm, Type 5
Het productnummer van de fabrikant is 41352424. Het EAN nummer is 8721063003273. Het interne artikelnummer is 26573638.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Pro-Via S, 36 Leds, 3000K, 13,5W, 1750 Lm, Type 5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Via
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Breedte | 240 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 138 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Montagewijze | Opzet/opschuif |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Lengte | 441 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor topmaat | 42 - 60 mm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 13.5 W |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 130 lm/W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -40 - 50 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 170000 h |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 48 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 81 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimmen D4i | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1750 - 1750 lm |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 60 W |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0.97 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0.95 % |
| Type aansluiting voor sensor-/communicatiemodule | Geen |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Pro-Via Pro-Via S, 36 leds, 3000K, 13,5W, 1750LM, type 5
Artikelnummer: 26573638
Fabrikantnummer: 41352424