Prolumia OPBOUWBEHUIZING 160 - 40002902
Artikelnummer: 26698643 | Fabrikantnummer: 40002902 | EAN: 8720615509232
Omschrijving
Prolumia LED Pro-Fusion mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40002902. Het EAN nummer is 8720615509232. Het interne artikelnummer is 26698643.
| Klasse |
Mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 93 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 190 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product