Prolumia PRO-STRADA MINI 36 LED 3K - 41363420
Artikelnummer: 26698642 | Fabrikantnummer: 41363420
Omschrijving
Prolumia LED Pro-Strada straat- en pleinverlichtingsarm.
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 41363420. Het interne artikelnummer is 26698642.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarm.
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Strada
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsklasse | II |
| Brandwerendheid (D) | Nee |
| Nom. spanning | 220 t/m 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK09 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 108 mm |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 W |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Montagewijze | Opzet/opschuif |
| Geschikt voor topmaat | 60 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Kabellengte | 1 m |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Diameter | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte | 307 mm |
| Duurzaam | Ja |
| Nom. stroom | 390 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5800 lm |
| Max. systeemvermogen | 55 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Afstandsbediening | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lengte | 697 mm |
| Niet dimbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 1 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 105.5 lm/W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 t/m 50 °C |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | B |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product