Prolumia Prolumia LED Diamond II Led Strip diamond ii, ip65, 24VDC, 15M set, 30led/M; 6W/M; groen - 46280233
Artikelnummer: 23648880 | Fabrikantnummer: 46280233 | EAN: 8720615505982
Omschrijving
LED Strip Diamond II, IP65, 24VDC, 15m set, 30LED/m; 6W/m; Groen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 46280233. Het EAN nummer is 8720615505982. Het interne artikelnummer is 23648880.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Spanningstype | DC |
| Lichtkleur | Groen |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Hoogte/diepte | 6 mm |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 6 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 150 ° |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Met aansluitset | Nee |
| Met eindstuk | Nee |
| Lengte van de enkele secties | 200 mm |
| Lampvermogen per meter | 6 W |
| Kleinste buigradius | 50 mm |
| Aantal lichtbronnen per meter | 30 |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 90 W |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Lampspanning | 22 - 26 V |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtstroom per meter | 225 lm |
| Model | Slang |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Totale lengte | m |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Prolumia LED Diamond II Led Strip diamond ii, ip65, 24VDC, 15M set, 30led/M; 6W/M; groen
Artikelnummer: 23648880
Fabrikantnummer: 46280233
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.