Prolumia Prolumia LED Pro-Ambiance Pro-Ambiance, inbouwring, voor Ø 50 MM module, rond, verstelbaar, zwar - 42181031
Artikelnummer: 26693302 | Fabrikantnummer: 42181031 | EAN: 8721063008360
Omschrijving
Pro-Ambiance, inbouwring, voor Ø 50 mm module, rond, verstelbaar, zwar
Het productnummer van de fabrikant is 42181031. Het EAN nummer is 8721063008360. Het interne artikelnummer is 26693302.
Aanvullende informatie
Pro-Ambiance, inbouwring, voor Ø 50 mm module, rond, verstelbaar, zwart, sparing-Ø 68 mm, buiten-Ø 90 mm, IP44
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Ambiance
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 33 mm |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 90 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Prolumia LED Pro-Ambiance Pro-Ambiance, inbouwring, voor Ø 50 MM module, rond, verstelbaar, zwar
Artikelnummer: 26693302
Fabrikantnummer: 42181031
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.