Prolumia Prolumia LED Pro-Ambiance Pro-Ambiance, led-module, Ø 50 MM, 4W/6W, 60°, incl. triac-driver - 42181001
Artikelnummer: 26613190 | Fabrikantnummer: 42181001 | EAN: 8721063008278
Omschrijving
De Prolumia Prolumia LED Pro-Ambiance Pro-Ambiance, led-module, Ø 50 MM, 4W/6W, 60°, incl. triac-driver staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Pro-Ambiance, LED-module, Ø 50 mm, 4W/6W, 60°, incl. triac-driver
Het productnummer van de fabrikant is 42181001. Het EAN nummer is 8721063008278. Het interne artikelnummer is 26613190.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Pro-Ambiance, LED-module, Ø 50 mm, 4W/6W, 60°, incl. triac-driver, 2700-3000-4000 K, Ra80, AF2, IP44/IP65
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
LED-module
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Ambiance
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 50 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Lengte | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Aantal LED's | 16 |
| Lichtsterkte | 820 cd |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | Nee |
| Geschikt voor matrixsignalering | Nee |
| Geschikt voor verkeerslicht | Nee |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor algemene verlichting | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Hoogte | 32 mm |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Aansluitwijze | Kabel |
| Externe driver benodigd | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 100000 h |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 4000 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Bedrijfsspanning | 220 - 240 V |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lampvermogen | 4 - 6 W |
| Stralingshoek | 60 - 60 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Lampspanning | 30 - 40 V |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Bedrijfsstroom | 92 - 135 mA |
| Lichtstroom | 440 - 690 lm |
| Specifieke lichtstroom | 110 - 115 lm/W |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Prolumia LED Pro-Ambiance Pro-Ambiance, led-module, Ø 50 MM, 4W/6W, 60°, incl. triac-driver
Artikelnummer: 26613190
Fabrikantnummer: 42181001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.