Prolumia Prolumia LED Pro-Aqua Basic Pro-Aqua basic afstandsbediening voor sensoren, incl. batterijen - 40281659
Artikelnummer: 26693289 | Fabrikantnummer: 40281659 | EAN: 8721063000852
Het productnummer van de fabrikant is 40281659. Het EAN nummer is 8721063000852. Het interne artikelnummer is 26693289.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Aqua Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Kleur | Wit |
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Aantal aders | 0 |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandsbediening |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26693289
Fabrikantnummer: 40281659