Prolumia Prolumia LED Pro-Aqua IV Pro-Aqua iv, afstandsbediening voor draadloze sensoren, incl. batterij - 40281630
Artikelnummer: 26540237 | Fabrikantnummer: 40281630 | EAN: 8720874799986
Het productnummer van de fabrikant is 40281630. Het EAN nummer is 8720874799986. Het interne artikelnummer is 26540237.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Aqua IV
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 18 mm |
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Aantal aders | 0 |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandsbediening |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26540237
Fabrikantnummer: 40281630