Prolumia Prolumia LED Pro-Batten Pro-Batten, L 1200, max. 39,5 W, max. 6300 LM, sensor - 40282001
Artikelnummer: 26695309 | Fabrikantnummer: 40282001 | EAN: 8721063008612
Het productnummer van de fabrikant is 40282001. Het EAN nummer is 8721063008612. Het interne artikelnummer is 26695309.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Batten
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 65 mm |
| Slagvastheid | IK06 |
| Lengte | 1200 mm |
| Met lichtsensor | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte | 64 mm |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Diameter | 64 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 5000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 750 °C - 30 s |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 39.5 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 65000 h |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 170 lm/W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Met lampbeschermkorf | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Hoogfrequent |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Nom. stroom | 135 - 270 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3550 - 6300 lm |
| Geschikt voor lampvermogen | 21.5 - 39.5 W |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26695309
Fabrikantnummer: 40282001