Prolumia Prolumia LED Pro-Batten Pro-Batten ophangset, kabel max. L 150 CM - 40282020
Artikelnummer: 26638779 | Fabrikantnummer: 40282020 | EAN: 8721063008681
Het productnummer van de fabrikant is 40282020. Het EAN nummer is 8721063008681. Het interne artikelnummer is 26638779.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Batten
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Aluminium |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 5 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 5 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Ophangkabelset |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26638779
Fabrikantnummer: 40282020