Prolumia LED Pro-Flood Basic Uithouder 80CM TBV floodlight, staal zwart gelakt - 41060659
Artikelnummer: 23529638 | Fabrikantnummer: 41060659 | EAN: 8720615508815
Het productnummer van de fabrikant is 41060659. Het EAN nummer is 8720615508815. Het interne artikelnummer is 23529638.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Flood Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandhouder |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 23529638
Fabrikantnummer: 41060659