Prolumia Prolumia LED Pro-Line Linear Pro-Line linear - blindkap - L 1470MM - polycarbonaat - wit - 40640873
Artikelnummer: 26565518 | Fabrikantnummer: 40640873 | EAN: 8721063007981
Het productnummer van de fabrikant is 40640873. Het EAN nummer is 8721063007981. Het interne artikelnummer is 26565518.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Line Linear
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 64 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 1470 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26565518
Fabrikantnummer: 40640873