Prolumia LED Pro-Sign Inbouwraam TBV pro-sign armatuur - 40000106
Artikelnummer: 23478797 | Fabrikantnummer: 40000106 | EAN: 8720615507160
Het productnummer van de fabrikant is 40000106. Het EAN nummer is 8720615507160. Het interne artikelnummer is 23478797.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Sign
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 380 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 23478797
Fabrikantnummer: 40000106