Prolumia Opbouwring T.B.V.pro-space Ø 155MM wit - 40004180
Artikelnummer: 23478833 | Fabrikantnummer: 40004180 | EAN: 8720615507610
Het productnummer van de fabrikant is 40004180. Het EAN nummer is 8720615507610. Het interne artikelnummer is 23478833.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Space
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 155 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 155 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 37 mm |
| Diameter | 155 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwraam |
| Categorieën | Armaturen |