Prolumia Prolumia LED Pro-Stock Led Pro-stock standaard, 150W, 5000K 120 graden lens - 40644058
Artikelnummer: 23648801 | Fabrikantnummer: 40644058 | EAN: 8720604747409
Omschrijving
LED Pro-Stock Standaard, 150W, 5000k 120 graden lens
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40644058. Het EAN nummer is 8720604747409. Het interne artikelnummer is 23648801.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Pro-Stock
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 102 mm |
| Breedte | 137 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 1178 mm |
| Reflectormateriaal | Zonder reflector |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Nom. spanning | 240 - 240 V |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 150 W |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 50 °C |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Met bescherming | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Prolumia LED Pro-Stock Led Pro-stock standaard, 150W, 5000K 120 graden lens
Artikelnummer: 23648801
Fabrikantnummer: 40644058
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.