Prolumia Prolumia LED Prodisc III Senselink-Afstandsbediening - prodisc iii / rockdisc iii - 40008290
Artikelnummer: 26706669 | Fabrikantnummer: 40008290 | EAN: 8721063008957
Het productnummer van de fabrikant is 40008290. Het EAN nummer is 8721063008957. Het interne artikelnummer is 26706669.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
Prolumia LED Prodisc III
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Kleur | Zwart |
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Aantal aders | 0 |
| Hoogte/diepte | 7 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandsbediening |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over ProlumiaArtikelnummer: 26706669
Fabrikantnummer: 40008290