Prolumia LED Strip Silver Led Strip silver ip62, 12VDC, 60led/M; 14,4W/M; 510 LM/M; RGB - 46111117
Artikelnummer: 23648833 | Fabrikantnummer: 46111117 | EAN: 8720615504121
Omschrijving
LED strip SILVER IP62, 12Vdc, 60LED/m; 14,4W/m; 510 Lm/m; RGB
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 46111117. Het EAN nummer is 8720615504121. Het interne artikelnummer is 23648833.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 10 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Lichtkleur | RGB |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Hoogte/diepte | 3 mm |
| Zelfklevend | Ja |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Met aansluitset | Nee |
| Met eindstuk | Nee |
| Kleinste buigradius | 0 mm |
| Lengte van de enkele secties | 50 mm |
| Aantal lichtbronnen per meter | 60 |
| Lampvermogen per meter | 14.4 W |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Lichtstroom per meter | 510 lm |
| Max. systeemvermogen | 72 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Met bescherming | Ja |
| Model | Strip |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Totale lengte | m |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia LED Strip Silver Led Strip silver ip62, 12VDC, 60led/M; 14,4W/M; 510 LM/M; RGB
Artikelnummer: 23648833
Fabrikantnummer: 46111117
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.