Ratio 8XSCHUKO I3 ALU - PLB412-8
Artikelnummer: 23489637 | Fabrikantnummer: PLB412-8 | EAN: 8718375363874
Omschrijving
Ratio Electric Desk-Box contactdooscombinatie, metaal, 8 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 45°, beschermingsgraad (IP) IP00, stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, oppervlaktebescherming geanodiseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Ratio
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is PLB412-8. Het EAN nummer is 8718375363874. Het interne artikelnummer is 23489637.
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ratio
Toon alle producten van Ratio |
| Serie |
DESK UNITS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Materiaal | Aluminium |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte | 44.4 mm |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Model | Overig |
| Gebruikstemperatuur | 0 - 60 °C |
| Lengte | 463.6 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 8 |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Aantal USB-A poorten | |
| Aantal USB-C poorten | |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Huidige product