Regiolux KAP WBLR 477 OPAAL GLAD - 25310500110
Artikelnummer: 22288068 | Fabrikantnummer: 25310500110 | EAN: 4020863333004
Het productnummer van de fabrikant is 25310500110. Het EAN nummer is 4020863333004. Het interne artikelnummer is 22288068.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Regiolux
Toon alle producten van Regiolux |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 140 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Diameter | 477 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekkap armatuur |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Opaal |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |