Regiolux SRTVLS Me - 19200050100
Artikelnummer: 26693330 | Fabrikantnummer: 19200050100 | EAN: 4020863359080
Het productnummer van de fabrikant is 19200050100. Het EAN nummer is 4020863359080. Het interne artikelnummer is 26693330.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Regiolux
Toon alle producten van Regiolux |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 204 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 44.3 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Koppeling/verbinder recht |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |