Releco BRUGSTRIP V40-GGRIJS SE5 - 894069753
Artikelnummer: 20888421 | Fabrikantnummer: 894069753 | EAN: 8428040862921
Omschrijving
Comat Releco kamrail, lengte 16.9mm, 4 fasen, 4 polen, geschikt voor aantal apparaten 20, delingsmaat 16.9mm, uitvoering elektrische aansluiting vork, geïsoleerd, nom. continustroom Iu 0 - 40A, geschikt voor apparaten met hulpsch, ten behoeve van serie(s) S12 & S10-M, grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Releco Specificaties
Klasse Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse
Merk Releco
Toon alle producten van Releco
Serie IRC BRUGSTRIP
Toon alle producten in deze serie
Nom. (meet)spanning 250 V
Met aanraakbeveiliging Ja
Geïsoleerd Ja
Montagewijze Steekbaar
Aantal overbrugde klemmen 4
Uitvoering Inlegbrug
Nom. (meet)stroom In 10 A