Rems UDKB 122X420XUNC 1 1/4 - 181055 R
Artikelnummer: 23546112 | Fabrikantnummer: 181055 R | EAN: 4039976032650
Het productnummer van de fabrikant is 181055 R. Het EAN nummer is 4039976032650. Het interne artikelnummer is 23546112.
| Klasse |
Dozenboor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rems
Toon alle producten van Rems |
| Serie |
UDKB
Toon alle producten in deze serie |
| Met centreerboor | Nee |
| Coating | Diamant |
| Geschikt voor nat bedrijf | Ja |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Type schroefdraad | UNC |
| Met wax koeling | Nee |
| Met adapter voor stofafzuiging | Nee |
| Geschikt voor stofafzuiging | Ja |
| Opnamesysteem | Binnendraad |
| Maat opnamesysteem | 1.1/4" |
| Geschikt voor | Universeel inzetbaar voor droog- en natboren |
| Werkende diepte | 420 mm |
| Nom. maat | 122 mm |
| Aantal tanden/segmenten | 10 |
| Categorieën | Gereedschap |