Rexflex 16MM VD 3G2.5 BLAUW-BRUIN-GROEN/GEEL+2X1.5 ZWART/ROOD-ZWART/WIT ECA R100 - RXNL3G25/2X15ZD16
Artikelnummer: 21525967 | Fabrikantnummer: RXNL3G25/2X15ZD16 | EAN: 5414921018948
Gerelateerde producten:
JMV Spijkerclip halogeenvrij voor vastzetten van flexbuis 16-19/20MM
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Rexflex voorbedrade buis is een stevige flexibele buis vervaardigd uit hoogwaardig polypropyleen. De buis heeft een hoge slagvastheid en is gemakkelijk te verwerken. Daarnaast zijn de Rexflex buizen halogeenvrij. Bovenstaand type bestaat uit buis Ø16mm met VD 3G2.5 blauw-bruin-groen/geel + 2x1.5 zwart/rood-zwart/wit. Brandklasse Eca, 100mtr ring
Specificaties
Klasse Kunststof installatiebuis, voorbedraad
Toon alle producten van deze klasse
Merk REXFLEX
Toon alle producten van REXFLEX
Halogeenvrij Nee
Kleur Grijs
Inbouw (stucwerk) Ja
Opbouw (stucwerk) Ja
Drukvastheidsklasse Medium (klasse 3)
Materiaal Polypropyleen (PP)
Uitvoering brandvertragend Ja
Buitendiameter 16 mm
Binnendiameter 10.2 mm
Buiteninstallatie Nee
Geschikt voor verwerking in beton Ja
Geschikt voor holle wand montage Ja
Ondervloerinstallatie (estriklaag) Ja
Geschikt voor installatie op hout Ja
Extra gladde binnenlaag Nee
Buigweerstand Flexibel
Machine- en systeeminstallatie Ja
Slagvastheid Zwaar (klasse 4)
Met trekdraad Nee
Aantal aders installatiedraad 5
Verwerking in aarde/ondergrond Ja
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Eca
Nom. geleiderdoorsnede 1.5 - 2.5 mm²
Bedrijfstemperatuur -5 - 90 °C
Met geïntegreerde POF geleider Ja
Categorieën Flex buis bedraad
Draad en kabel
Gerelateerde producten 1 producten speciaal geselecteerd voor Rexflex 16MM VD 3G2.5 BLAUW-BRUIN-GROEN/GEEL+2X1.5 ZWART/ROOD-ZWART/WIT ECA R100
Huidige product
Rexflex 16MM VD 3G2.5 BLAUW-BRUIN-GROEN/GEEL+2X1.5 ZWART/ROOD-ZWART/WIT ECA R100