Rittal SK filtermat V 3324/3325/3240/3241 - 3172100
Artikelnummer: 11033110 | Fabrikantnummer: 3172100 | EAN: 4028177038097
Het productnummer van de fabrikant is 3172100. Het EAN nummer is 4028177038097. Het interne artikelnummer is 11033110.
SK Vervangingsfiltermat, 221x221x17 mm BxHxD, filterklasse G3, kunststofvezel
| Klasse |
Filter (schakelkast airco)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
SK
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 221 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 17 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Filterklasse | G3 |
| Met filtermat | Ja |
| Hoogte | 221 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal SK ventilator 230M³/H 230V 50/60
Artikelnummer: 11152873
Fabrikantnummer: 3241100
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal