Rittal VX schakelkast leeg 1800x800x500mm - 8455000
Artikelnummer: 21554239 | Fabrikantnummer: 8455000 | EAN: 4028177920170
Het productnummer van de fabrikant is 8455000. Het EAN nummer is 4028177920170. Het interne artikelnummer is 21554239.
De aanbouwkasten VX25 behouden al het goede van de TS 8 en stellen met de vele nieuwe en geoptimaliseerde functies een nieuwe norm voor perfecte efficiëntie.
VX Aanbouwkast, roestvaststaat 1.4301 (AISI 304), met 1 deur, 800x1800x500 mm BxHxD, met montageplaat
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
VX
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Hoogte | 1800 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Transparant deksel | Nee |
| Diepte | 500 mm |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Met montageplaat | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 15000 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 900 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 5000 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 525 W |
| Tussenbouw | Ja |
| Hoekmodel | Ja |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Aantal connectorgaten | |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal