Rittal AX Ax Kast 380x380x210 1D 1MPL RVS 1.4404 - 1303000
Artikelnummer: 24061270 | Fabrikantnummer: 1303000 | EAN: 4028177815087
Het productnummer van de fabrikant is 1303000. Het EAN nummer is 4028177815087. Het interne artikelnummer is 24061270.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
AX
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Breedte | 380 mm |
| Transparant deksel | Nee |
| Diepte | 210 mm |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Hoogte | 380 mm |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 600 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 51 W |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 250 N |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 900 N |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Aantal connectorgaten | |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal