Rittal AX Ax Kunststof kast 400x600x200 MZV 1MPL - 1449000
Artikelnummer: 23389025 | Fabrikantnummer: 1449000 | EAN: 4028177006652
Het productnummer van de fabrikant is 1449000. Het EAN nummer is 4028177006652. Het interne artikelnummer is 23389025.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
AX
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Breedte | 400 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Hoogte | 600 mm |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 200 mm |
| Transparant deksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Mastbevestiging | Ja |
| Met zichtdeur | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Aantal sloten | 2 |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 53 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 450 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 400 N |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Glasvezelversterkt kunststof (GVK) |
| Aantal connectorgaten | |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal