Rittal Schakelkast leeg 700x500x250mm wandbevestiging - 1057000
Artikelnummer: 22718136 | Fabrikantnummer: 1057000 | EAN: 4028177813335
Het productnummer van de fabrikant is 1057000. Het EAN nummer is 4028177813335. Het interne artikelnummer is 22718136.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
AX
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 500 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 250 mm |
| Transparant deksel | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Aantal sloten | 2 |
| Hoogte | 700 mm |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 1200 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 250 N |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 1500 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 123 W |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Aantal connectorgaten | |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over RittalArtikelnummer: 22718136
Fabrikantnummer: 1057000