Rittal SK toerentalregeling 100-230V 50/60HZ - 3120200
Artikelnummer: 20068049 | Fabrikantnummer: 3120200 | EAN: 4028177631441
Het productnummer van de fabrikant is 3120200. Het EAN nummer is 4028177631441. Het interne artikelnummer is 20068049.
| Klasse |
Toerentalregelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
SK
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 105 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal fasen | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Draaiknop |
| Vermogensregeling traploos | Ja |
| Verlichting | Geen |
| Nom. stroom | 2 A |
| Schakelcontact | Ja |
| Basiselement (zonder afdek-/bedienelement) | Ja |
| Met temperatuurvoeler | Ja |
| Uitgangsspanning | 90 - 253 V |
| Hoogte | 905 mm |
| Omkeerbaar | Nee |
| Diepte | 602 mm |
| Optie voor rolluikbediening | Nee |
| Geschikt voor externe vochtsensor | Nee |
| Geschikt voor het aansturen van meerdere ventilatoren | Nee |
| Categorieën |
Ventilatie regeling
Ventilatie verwarming |
Rittal SK ventilator 550M³/H 230V 50/60
Artikelnummer: 10487527
Fabrikantnummer: 3243100
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over Rittal